- Ny

Ecovacs Deebot X2 Combo är en avancerad robotdammsugare med kraftfull sugning, effektiv moppning och smart navigering. Den är utrustad med en multifunktionell station som underlättar helautomatisk skötsel och ger ett rent hem utan större ansträngning.
Specifikationer:
Design: Kompakt, kvadratisk form, cirka 32 cm bred och 9,5 cm hög, vilket gör att den når enkelt under möbler och in i hörn.
Navigering: Kombinerad LiDAR- och RGBD-kamera med AI-baserad hinderigenkänning (AIVI 3D 2.0) för exakt kartläggning och säker rumsrörelse.
Sugkraft: Upp till 8700 Pa för effektiv rengöring på både hårda golv och mattor.
Moppfunktion: Automatisk mopplyftning på upp till 15 mm, varmvattenmoppning, självtorkande mopp och automatisk vattenpåfyllning via stationen.
Batteri & Drifttid: 6400 mAh batteri som ger upp till 210 minuters drift på en laddning.
Automatisk tömningsstation: Multifunktionell OMNI-station som sköter självtömning, varmvattenmoppning, torkning och påfyllning av vatten.
Appkontroll: Styrning via ECOVACS Home-appen med möjlighet till schemaläggning, röststyrning och justering av sugnivå och moppning.
Extra funktioner: Inbyggd röstassistent (YIKO 2.0), inbyggd handdammsugare för kompletterande rengöring, HEPA E11-filter, barnlås och tyst drift.
Ecovacs Deebot X2 Combo är ett premiumval för dig som vill ha en robotdammsugare och mopp med hög prestanda, smart teknik och helautomatisk hantering för ett skinande rent hem med minimal insats.